WhatsApp
Yükleniyor...

5GB Bulut Yedekleme

Kolay Kullanım Kullanıcı Dostu Arayüz Çoklu Kullanım Çağrı Merkezi Erişimi 7/24 Sms Bilgilendirmesi Uzaktan Yedek Alma

Anasayfa Ürünler 5GB Bulut Yedekleme

Kolay Kullanım

Yedekleme ile ilgili bütün ayarlarınızı web sayfası üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bulut Yedekleme Uygulaması arka planda çalışırken herhangi bir sistem yavaşlamasına sebebiyet vermez. Bu sayede işleriniz yavaşlamadan verilerinizin yedeği alınmış olur

 

Kullanıcı Dostu Arayüz

Web sayfası üzerinden her yedekleme işlemi için ayrı ayrı görevler tanımlayabilir, hangi yedeğinizde hata oluştuğunu görebilir ve müdahale de bulunabilirsiniz

 

Çoklu Kullanım

Bulut Yedekleme Uygulaması ile aynı anda birden fazla bilgisayarınızdaki verileriyedekleyebilirsiniz. Bilgisayarlarınız da tek hesap üzerinden takip edebilir, müdahale edebilirsiniz. Böylelikle çoklu sistemlerde hesap karmaşası yaşamazsınız. .

 

7/24 Sms Bilgilendirmesi:

Tercihiniz doğrultusunda Bulut Yedekleme Uygulaması sizlere SMS yolu ile bilgilendirme yapmaktadır. Böylelikle yedekleme işleminizin bitiş zamanını görebilir, alınamayan yedeklerinize kendiniz müdahale edebilirsiniz.

 

Uzaktan Yedek Alma

Yedek alma işleminizi web sayfası veya mobil uygulama üzerinden başlatabilir ya da daha önceden kayıtlı olan yedekleme görevlerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Böylelikle yedekleme sisteminizi istediğiniz her an kontrol edebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kullanıcı Dostu Arayüz

Çoklu Kullanım

Çağrı Merkezi Erişimi

7/24 Sms Bilgilendirmesi

Uzaktan Yedek Alma
- Veri Tabanı Yedekleme

- Dosya Yedekleme

Yıllık Ödeme
Ekleme Tarihi: 02 Şubat 2022, 22:30
Kategori:
Etiketler: